Koncert Noworoczny

Aby godnie pożegnać stary, a przywitać Nowy Rok Orkiestra Kalwaryjska pod batutą kapelmistrza Kazimierza Gromady kolejny raz wystąpiła podczas Koncertu Noworocznego, który na stałe już wpisał się w kalendarz imprez w naszej gminie. Wydarzenie to rok rocznie przyciąga coraz to szerszą publiczność, wśród której można zobaczyć wiernych sympatyków orkiestry jak i ( mówiąc kolokwialnie ) zupełnie nowe twarze. Także i tym razem licznie przybyli goście i mieszkańcy naszego regionu mogli cieszyć ucho wsłuchując się w najpiękniejsze polskie kolędy, ale również znane wszystkim amerykańskie standardy świąteczne tj: ” White Christmas „, ” Jingle Bells „ czy ” Christmas Gif „. Największym jednak entuzjazmem obecnych w Klasztorze słuchaczy cieszył się utwór 
” Marsz Radeckiego „, który ku uciesze zebranych gości orkiestra wykonała na bis, tym samym zachęcając wszystkich do spontanicznego klaskania.

Słowa podziękowania kierujemy do pana Rafała Gralewskiego- konferansjera koncertu, a także do opiekunów kalwaryjskiego Sanktuarium, którzy jak zawsze ciepło nas przyjmują, a szczególnie o. Antoniego Kluska- kapelana orkiestry. W tym miejscu już dziś pragniemy zaprosić na kolejne nasze występy, ponieważ to dzięki Wam drodzy goście nasza praca i trud zostają nagrodzone. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *