Skład orkiestry

KAPELMISTRZ:
Kazimierz Gromada


INSTRUKTOR:
Kazimierz Gromada


* SEKCJA INSTRUMENTÓW DĘTYCH DREWNIANYCH *

SEKCJA FLETÓW:
Gawron Klaudia
Głowacka Magdalena

Kluska Dorota
Madoń Magdalena
Wołek Oliwia


SEKCJA 
KLARNETÓW:
Jasieniak Wojciech
Korzeniowska Klaudia
Stela Tadeusz
Studnicka Gabriela

SEKCJA SAKSOFONÓW ALTOWYCH:
Faber Mateusz
Jakubiec Karolina
Surzyn Katarzyna
Zajda Zuzanna


SEKCJA 
SAKSOFONÓW TENOROWYCH:
Pająk Iwona

SAKSOFON BARYTON:
* SEKCJA INSTRUMENTÓW DĘTYCH BLASZANYCH *

 

SEKCJA TRĄBEK:
Faber Bartłomiej
Mucha Robert
Pamuła Mariusz
Piętoń Rafał
Wlaźlak Adrian
Wyka Miłosz


SEKCJA SAKSHORNÓW TENOROWYCH:
Gielas Leszek
Mastek Mariusz
Poborca Kamil
Pyrek Krzysztof

 

SEKCJA PUZONÓW:
Jaworski Krzysztof
Kluska Artur
Stela Michał

 

SEKCJA ALTÓW:
Korzeniowski Tadeusz
Porębski Jan

TUBA:
Faber Marek
Kluska Jan

PERKUSJA:
Florek Karol
Grajny Radosław
Lipień Sebastian
Wieczorek Edmund


BAS GITARA:

Wiewióra Marta

BYLI CZŁONKOWIE:

Józef Gasiński, Gustaw Moskwa, Władysław Gasiński, Basista, Mazgaj, Józef Gąsiorowski Stanisław Brózda, Jan Wrona, Franciszek Dragan, Król, Jan Fedko, Zygmunt Rychlik, Franciszek Gargasz, Franciszek Bywalec, Ignacy Bywalec, Ignacy Radecki, Tadeusz Radecki Ludwik Pindel, Włodzimierz Piechota, Jan Tatar, Edward Gielas, Jan Łopata, Tadeusz Dziob, Jan Kłącz, Czesław Leja, Kazimierz Mazgaj, Jerzy Tatarski, Franciszek Kucharski, Władysław Kłącz, Antoni Pająk, Józef Sobuś, Władysław Sitarski, Andrzej Czaja, Zygmunt Kosek, Zbigniew Moskwa, Czesław Moskwa, Jan Moskwa, Józef Knycz, Wojciech Gasiński, Wolanin, Jan Kawa, Jan Pyka, Mieczysław Stela, Adam Żurek, Stanisław Żurek, Stefan Moskwa, Andrzej Konicki, Bronisław Gielas, Krzysztof Mucha, Władysław Gruszczyński, Władysław Baran, Jan Czermak, Michal Lenik oraz jego syn Józef, Zygmunt Stawowy, Franciszek Grajny, Jakub Lempart, Tadeusz Korzeniowski , Włodzimierz Godula, Adam Kurowski, Andrzej Kurowski, Marian Moskwa, Tolek Madej, Wiesław Stela, Fryderyk Żak, Franciszek Cycoń, Mirosław Żak, Włodzimierz Folatko, Kazimierz Sarnecki, Roman Pacut, Władysław Kowalski, Jan Malczyk, Julian Zaręba, Adam Zaręba, Marian Górkiewicz, Zdzisław Janicki, Krzysztof Guńkiewicz, Jarosław Brózda, Andrzej Kosek, Danuta Pacut, Tomasz Malina, Ryszard Michulec, Rafał Knapek, Franciszek Gębala, Paweł Waligóra, Franciszek Pękala, Piotr Waligóra, Piotr Pępek, Kornelia Wlaźlak, Ireneusz Kawaler, Marek Łabędź, Mieczysław Rychlik, Józef Baran, Bronisław Gielas, Kazimierz Góra, Henryk Luzarowski, Jolanta Chwała, Dawid Czermak, Wicher Daniel, Józef Lenik, Karol Piątek, Szymon Piątek, Kamil Orłowski, Ewa Piętoń, Stanisław Mucha, Jakub Madeja, Artur Stela, Joanna Gawor, Monika Malik, Katarzyna Kalinovska, Anna Pierzchała, Madoń Małgorzata, Runowska Lawinia, Dębowska Wiktoria, Kołodziejczyk Dawid, Madoń Michał, Mucha Tomasz, Tatka Małgorzata, Faber Maciej, Wojcieszek Mateusz, Czechowska Gabriela, Grudniewicz Martyna, Michał Faber, Pająk Dawid

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *